مشاوره و سفارش: واتس‌اپ
ترجمه رسمی مدارکت به ترکی
معتبر

معتبر

نوآور

نوآور

شفاف

شفاف

ارسال

ارسال رایگان

قیمت و زمان تحویل ترجمه رسمی مدارک منتخب به ترکی

در ادامه هزینه ترجمه رسمی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان ترکی مشاهده می‌کنید. برای ثبت سفارش می‌توانید روی هر مدرک کلیک کنید.

 • نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان ترکی : دوشنبه، 11 دی 1402 | Monday, January 1, 2024
 • خدمات تایید سفارت کشور ترکیه با هزینه جداگانه ارائه می‌شود.
قیمت ترجمه رسمی
فارسی به ترکی
نسخه اضافی دادگستری امور خارجه
شناسنامه
630,000 ریال 252,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
کارت ملی
540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
هر نوع گواهی
975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
سند مالکیت تک برگی
2,100,000 ریال 840,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره
1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
ریز نمرات دانشگاهی دوره لیسانس یا کاردانی
360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع پروانه و جواز
1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات
870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
فیش حقوقی کوچک
975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 300,000 ریال
فیش حقوقی بزرگ
975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برای مشاهده قیمت تمام مدارک به ترکی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.
ترکی

حسین نادرزاد

مترجم رسمی زبان ترکی
 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای تهران مرکز
 • مترجم رسمی قوه قضائیه از سال 1365
 • عضو کانون مترجمان رسمی ایران
دارالترجمه ترکی - ترجمه رسمی فوری ترکی استانبولی با تاییدیه دادگستری، خارجه و مهر سفارت | دارالترجمه آنلاین ساترا

مراحل انجام ترجمه رسمی فارسی به ترکی

1

انتخاب سند

2

تماس دارالترجمه

3

ارسال پیامک درباره انجام ترجمه

4

پرینت و مهر و امضای ترجمه

5

اخذ مهر یا تاییدهای لازم

6

ارسال اصل مدارک و ترجمه با پست یا پیک رایگان

ارائه خدمات ترجمه رسمی ترکی به برندهای برتر

 • شرکت پتروشیمی نوری
 • شرکت مهندسی و خدمات چاه پیمای مهران
 • گروه مپنا
 • شرکت مخابرات ایران
 • شرکت نارگان
 • هوآوی

و بیش از 1000 موسسه حوزه انرژی، پتروشیمی، مهاجرت و اعزام دانشجو

نظرات کاربران

دارالترجمه ترکی - ترجمه رسمی فوری ترکی استانبولی با تاییدیه دادگستری، خارجه و مهر سفارت | دارالترجمه آنلاین ساترا

هدف از مراجعه به دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

به صورت کلی، افرادی که قصد مهاجرت به کشوری خارجی دارد یا اینکه می‌خواند در کشور خارجی ادامه تحصیل دهد. باید ویزای کاری یا تحصیلی بگیرد. برای گرفتن این ویزا نیاز است برخی از مدارک شخصی در دارالترجمه رسمی و طبق نظر مترجم رسمی به زبانی که سفارت می‌پذیرد ترجمه شود.

کشور ترکیه نیز طبق این قاعده، ترجمه مدارک مورد نیاز برای هر ویزایی را به زبان ترکی استانبولی می‌پذیرد.

مدارکی که باید به ترکی استانبولی ترجمه شود

برای این که بدانیم چه مدارکی را باید دارالترجمه رسمی ترکی ببریم و ترجمه کنیم، بهتر است ابتدا با مشاوران خبره مهاجرت و ادامه تحصیل در کشور ترکیه مشورت کنیم. اما به صورت کلی می‌دانیم که معمولا مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت باید به ترکی ترجمه رسمی شود.

پادکست پشتیبان بخش رسمی دارالترجمه ساترا درباره ترجمه رسمی ترکی:

 • برای چه سفرهایی به کشور ترکیه لازم است تا مدارک ما به ترکی ترجمه شود؟
 • هزینه و زمان تحویل مدارک در دارالترجمه ترکی ساترا
 • آیا لازم است بعد از ترجمه رسمی مدارک به سفارت مراجعه و مدارک تایید سفارت شود؟
 • هزینه تایید سفارت ترکیه چقدر است و چه میزان زمان می‌برد؟

در مورد مدارک تحصیلی باید گفت مدارک دیپلم و پایینتر ابتدائا باید به تایید آموزش و پروش کل استان برسد و مدارک بالای دیپلم نیز باید به تایید وزارت علوم، دانشگاه آزاد اسلامی یا وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برسد.

پس از گرفتن این تاییدات می‌توانید به دارالترجمه رسمی ترکی ساترا مراجعه کنید و مدارک خود را به ترکی استانبولی ترجمه رسمی کنید.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی

ترجمه رسمی ترکی مدارک برای تاسیس شرکت در ترکیه

در صورتیکه می‌خواهید کسب و کار خود را به کشور ترکیه گسترش دهید، یا اینکه مقدماتی برای اخذ پاسپورت ترکیه را بگذارنید، می‌توانید با مشاوره گرفتن از شرکت‌های مخصوص این کار در ترکیه کار خود را آغاز کنید. اگر به این منظور به ترکیه سفر می‌کنید، قبل از آن به دارالترجمه ترکی ساترا مراجعه کنید و شناسنامه خود و همچنین یک برگه رسمی مانند قبوض آب و برق که موید آدرس شما باشد را به ترکی استانبولی ترجمه رسمی کنید.

مراجعه به دارالترجمه رسمی ترکی برای ویزای کاری

اخذ روادید کاری برای ترکیه نیازمند بستن قرارداد با کارفرما یا شریک کاری و مراجعه به سایت ویزای ترکیه و پرکردن فرم‌های مربوطه است. یکی از مواردی که در این فرایند مهم است، ترجمه رسمی مدرک عدم سوءپیشینه است. این مدرک هم باید به صورت رسمی در دارالترجمه به ترکی استانبولی ترجمه شود. توجه کنیم که اگر نوع کار تدریس باشد، یعنی استادی بخواهد در یکی از دانشگاه‌های ترکیه تدریس کند هم باید مدرک عدم سوءپیشینه خود را به ترکی استانبولی ترجمه رسمی کند.

ازدواج در ترکیه و ترجمه رسمی مدارک موردنیاز

در برخی موارد خانم ایرانی قصد ازدواج با نامزد خارجی خود در کشور ترکیه را دارد، دفتر ازدواج در ترکیه ممکن مدارک مختلفی را از زوج بخواهد، اما معمولا مدارکی مانند گواهی تجرد، شناسنامه و پاسپورت یا گذرنامه را به صورت رسمی می‌خواهند که در یک دارالترجمه رسمی ترکی ترجمه شود.

ترجمه رسمی مدارک برای خرید ملک در ترکیه

ما در این بخش تنها درباره ترجمه رسمی مدارک موردنیاز اطلاعات ارائه می‌کنیم، برای خرید خانه باید وکالتنامه‌ای از سمت مسئولان در ایران داشته باشید. لازم است این وکالت‌نامه به ترکی استانبولی ترجمه رسمی شود. همچنین شناسنامه و کارت ملی شما نیز در یک دارالترجمه رسمی ترکی باید به ترکی استانبولی ترجمه رسمی شود.

ترجمه رسمی ترکی استانبولی

دریافت تأئید دادگستری و امور خارجه

پس از انجام ترجمه رسمی، نوبت به تأئید دادگستری و امور خارجه می‌رسد. ترجمه رسمی ترکی بدون تأئیدیه دادگستری و امور خارجه کاربردی ندارد، بنابراین حتماً باید آن‌ها را دریافت کنید. دارالترجمه ترکی ساترا این تأئیدیه‌ها را نیز برای‌تان دریافت خواهد کرد.

تأئید اسناد و مدارک در سفارت ترکیه

ترجمه رسمی ترکی استانبولی حتماً باید به تأئید سفارت ترکیه برسد. پس از آن‌که ترجمه رسمی به اتمام رسید و مترجم رسمی ترکی آن را مهر و امضا کرد، باید به تأئید سفارت ترکیه نیز برسد. دارالترجمه ترکی ساترا تأئیدیه سفارت ترکیه را نیز برای‌تان دریافت خواهد کرد.

ترجمه فوری ترکی استانبولی

اگر می‌خواهید ترجمه ترکی اسناد و مدارک‌تان را در اسرع وقت تحویل بگیرید، می‌‌توانید به دارالترجمه ترکی ساترا اعتماد کنید. هزینه ترجمه فوری ترکی، به دلیل فوریت آن، 30 درصد گران‌تر از نرخ مصوب است.

قانون پلمب ترجمه در دارالترجمه ترکی

قانون پلمب ترجمه ترکی متفاوت از قانون ترجمه رسمی دیگر زبان‌ها است. دارالترجمه ترکی استانبولی می‌بایست هر کدام از مدارک را در پلمبی جداگانه قرار دهد. در واقع، ترجمه رسمی هر کدام از مدارک دانشگاهی، مانند ریزنمرات و دانشنامه، باید در پلمبی جداگانه قرار بگیرند، در غیر این‌صورت، نمی‌توانید تأئیدیه‌های لازم را برای آن‌ها دریافت کنید.

مزایای ترجمه رسمی ترکی در دارالترجمه رسمی ترکی ساترا

 • از آنجایی که تحویل اسناد و مدارک جهت دریافت خدمات ترجمه رسمی وقت‌گیر و هزینه‌بر است و همچنین حفظ و نگهداری اسناد رسمی اهمیت زیادی دارد، تحویل اسناد به بخش ترجمه رسمی ترکی دارالترجمه ساترا بدون نیاز به مراجعه حضوری، توسط پیک معتمد دارالترجمه و کاملاً رایگان انجام می شود.
 • در اغلب دارالترجمه ها فرایند ترجمه توسط دستیار مترجم انجام شده و مترجم رسمی تنها کار کنترل، مهر و امضاء ترجمه را انجام می‌دهد؛ اما در بخش ترجمه رسمی ترکی دارالترجمه ساترا، کلیه مراحل ترجمه و تایید توسط شخص مترجم رسمی ترکی انجام می‌شود و خود ایشان ضامن کیفیت ترجمه هستند.
 • اصل اسناد به همراه نسخه‌ ترجمه رسمی ترکی، که به تایید ادارۀ فنی و وزارت امور خارجه رسیده است، مجدداً توسط پیک معتمد دارالترجمه و بصورت کاملاً رایگان به مشتری تحویل می‌شود.

مراحل انجام ترجمه رسمی ترکی در دارالترجمه رسمی ساترا

برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی ترکی لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 1. تحویل اسناد به دارالترجمه رسمی ترکی. (در دارالترجمه رسمی ساترا شما می‌توانید این کار را بدون نیاز به مراجعه حضوری و با استفاده از خدمات پیک معتمد دارالترجه انجام دهید).
 2. اسناد و مدارک مورد نیاز شما توسط مترجم رسمی زبان ترکی و بر اساس فرمت مورد تأیید قوه قضاییه ترجمه می‌شود. مترجم رسمی سپس نسخه‌ی ترجمه‌ شده‌ اسناد را مهر و امضاء و به این ترتیب، صحت و کیفیت ترجمه را تأیید می‌کند.
 3. نسخه اصل و ترجمه اسناد و مدارک جهت تایید صحت مهر و امضای مترجم و ثبت در سیستم مربوطه به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوۀ قضائیه (اداره فنی) ارسال می شود.
 4. اسناد پس از تأیید در اداره فنی جهت استفاده در مراکز رسمی کشور مقصد برای تأیید به وزارت امور خارجه ارسال خواهند شد.
 5. اسناد و مدارک ترجمه و تأیید شده به صاحب سند تحویل می‌شوند و کار مترجم رسمی در اینجا به پایان می‌رسد.
مترجم رسمی ترکی
تمام مراحل کار در دارالترجمه ترکی ساترا با پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

درباره کشور ترکیه و زبان ترکی استانبولی

ترکیه کشوری در اروپا و آسیا است. حدود 780 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد. ترکیه کشور جمهوری است و 81 استان دارد. واحد پولی ترکیه لیر است. پایتخت آن آنکاراست که در استان آناتولی قرار دارد. ترکیه مکانی پرطرفدار برای توریست‌هاست و صدها کیلومتر سواحل زیبا دارد. آب‌وهوای مدیترانه‌ای و معتدل آن به همراه امکان باستانی و تاریخی آنرا برای گردشگران بسیار جذاب کرده است.

زبان ترکی استانبولی در کشورهای ترکیه و بخش‌هایی از قبرس شمالی، یونان، بلغارستان و کشورهایی که در سال‌های دور تحت نظر امپراطوری عثمانی بوده‌اند صحبت می‌شود. تا حدود یکصد سال پیش، ترکی با خط عربی نوشته می‌شد ولی از صد سال گذشته تا کنون از الفبای لاتین برای ترکی استانبولی استفاده می‌شود.

هزینه ترجمه مدارک به ترکی استانبولی

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما هم متداول قیمت ترجمه رسمی به زبان ترکی است. در دارالترجمه رسمی ساترا در تمامی زبان ها قیمت دریافت شده از مشتری قیمت های رسمی و مصوب است. برای اطلاع بیشتر می توانید به صفحه قیمت ترجمه رسمی > زبان ترکی مراجعه کنید.