دسته‌بندی نشده

زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا دارای بالاترین استانداردهای جهانی است که هرکسی را به خودش جذب میکند.محیط زیبا، آرام و امنِ این کشور زبانزد خاص و عام است.

خدمات درمانی

استرالیا یکی از بهترین سیستم های درمانی را دارد که به طور گسترده در دسترس عموم قرار داده شده.هر فرد مقیم در این کشور لازم است هزینه ای را علاوه بر مالیات برای بیمه خدمات درمانی بپردازد.بیمه های درمانی باعث میشوند که هزینه های درمان یا هزینه بیمارستان های عمومی  کاهش پیدا کنند یا به کلی از بین بروند.علاوه بر این سازمان های بیمه خصوصی نیز وجود دارند که امکانات بیشتری رانظیر فیزیوتراپی و دندانپزشکی فراهم می کنند.

برای زندگی در استرالیا نیاز به ترجمه رسمی مدارکتان را دارید در این راه دارالترجمه ساترا در کنار شماست.

مسکن

معماری خانه ها در استرالیا از گذشته تحت تأثیر معماری اروپا و آمریکا بوده است ولی معماری مدرن کاملا سبک استرالیایی دارد که بر اساس شیوۀ زندگی و مکان جغرافیایی طراحی میشود.خانه هایی دارای استخر و حیاط که در مرکزشهر و در نزدیکی مراکز خرید قرار دارند،همیشه مورد استقبال مهاجران بوده اند.زندگی دراطراف شهرهای بزرگ با آرامش تر و ارزان تر است.همچنین فرصت بیشتری برای یافتن خانه در اطراف شهرها وجود دارد.مردم استرالیا معمولا ابتدا خانۀ مورد نظر خودرا اجاره و سپس اقدام به خرید آن میکنند.

آگهی های مربوط به فروش  و اجاره خانه معمولا در روزنامه­هاچاپ میشود. همچنین آژانس های مسکن نیز به شماکمک میکنند تا خانه یا زمین مورد نظرخود را بیابید.بعد از انتخاب خانه،قراردادی بین ۶ تا ۱۲ماه با صاحبخانه بسته و معمولا هزینهای ۴ تا۶ هفته اقامت در منزل از قبل پرداخته میشود.اگر برای رهن یا خرید خانه به وام احتیاج داشتید لازم است که به بانک یا موسسات مالی مراجعه کنید.پیشنهاد میشود که از یک مشاور حقوقی برای چک کردن اوراق خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن