دارالترجمه در تجریش

ساترا اولین دارالترجمه رسمی آنلاین در ایران است که خدمات ترجمه رسمی به صورت فوری را بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می دهد.شما هرجای تجریش باشید پیک ما به صورت رایگان مدارک شما رو تحویل می گیره کارهای ترجمه رو انجام می دیم و دوباره با پیک رایگان براتون ارسال می کنیم.

انتخاب سند

سند مورد نظر خود را مانند شناسنامه، دانشنامه و ریزنمرات از لیست اسناد انتخاب کنید. سپس، اطلاعات موردنیاز دارالترجمه مانند تعداد نسخه‌ها، اسپل اسامی و تاییدات درخواستی را وارد کنید.

تماس دارالترجمه با شما

در اسرع وقت از دارالترجمه با شما تماس گرفته می‌شود و پیک موتوری رایگان دارالترجمه در تجریش جهت دریافت مدارک به سمت شما اعزام خواهد شد.

انجام و تحویل ترجمه رسمی

بعد از دریافت مدارک، شما را به صورت آنلاین از طریق پیامک ، ایمیل و سایت دارالترجمه در جریان پیشرفت پروژه می‌گذاریم و در زمان مقرر ترجمه های شما را تحویل می‌دهیم.

با ساترا امکانات بیشتری داشته باشید

برای ترجمه مدارک دانشگاهیم به این مرکز رجوع کردم. برخورد کارکنان مناسب بود. مدارک رو از شما تحویل می گیرند و در همون ابتدا بهتون زمان تحویل رو اعلام می کنند. قیمت ها بر طبق تعرفه است. در طول انجام کار شما از طریق ایمیل و یا پیامک در جریان پیشرفت کارتون قرار می گیرید. نسخه اولیه ترجمه برای شما ارسال میشه، تا چک کنید و در صورت وجود اشکال اصلاح بشه که در مورد کار من یک مورد اشکال جزیی وجود داشت، که از طریق لینک فراهم شده توسط ساترا اعلام شد و نهایتا توسط آنها برطرف شد. کلام آخر اینکه سرعت عمل خوبی دارند. من راضی هستم..
محمد طاهری
مشتری ساترا
من بسیار راضی بودم.به موقع مدارک رو تحویل میگیرن و به موقع تحویل می‌دهند. رفتارشون عالی و کارشون بسیار حرفه ای است.
هما اثنی عشری
مشتری ساترا
از نظر تعرفه با جاهای دیگه مقایسه نکردم. چون من به دلیل مشغله زیاد دنبال ترجمه رسمی آنلاین بودم در جستجوی گوگل با ساترا آشنا شدم و کاملاً هم راضی بودم. هم اظ نظر کیفیت هم از نظر راهنمایی و اخلاق پرسنل. پیک هم به موقع هم برای گرفتن مدارک اومد و هم برای تحویل مدارک. حتماً پیشنهاد میکنم.
آروین صارمی
مشتری ساترا

پیک فوری و رایگان دارالترجمه یوسف آباد برای ارسال و دریافت مدارک در تجریش آماده است!

حتما می دانید دارالترجمه های رسمی چه مراکزی هستند . با توجه به اهمیت دارالترجمه ها به ویژه دارالترجمه های رسمی ، این مراکز در سراسر تهران پخش شده و می توانید در هر منطقه ای که هستید یکی از شعب دارالترجمه های رسمی را ببینید . حتما نام دارالترجمه رسمی در تجریش و اطراف آن را شنیده اید . ساکنین شمال تهران شعب دالترجمه رسمی تهران در تجریش را می شناسند و شاید بسیاری از آن ها به یکی از آن ها مراجعه کرده باشند.  میدان تجریش و اطراف آن یکی از شلوغ ترین میدان ها و خیابان های تهران است و دارالترجمه های تجریش هم از این امر مستثنا نیست.  همه روزه عده ی زیادی به شعب دارالترجمه رسمی تجریش تهران مراجعه کرده و به دنبال ترجمه ی رسمی اسناد و مدارک خود هستند . اما با توجه به حجم جمعیت زیادی که به این مراکز مراجعه می کنند ، این ترجمه ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد . بسیاری از افراد به ویژه کسانی که ساکن تجریش و مناطق اطراف آن هستند به دنبال ساده ترین روش برای ترجمه ی اسناد و مدارک خود هستند . اما راه حل چیست ؟ ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم . پیشنهادی که نه وقت زیادی از شما می گیرد و نه حتی نیاز به مراجعه ی حضوری شما به دارالترجمه ی رسمس در تجریش و اطراف آن را دارد .

ساترا دارالترجمه ی رسمی غیر حضوری شما است که این مشکل را برای شما حل کرده است . با ساترا به راحتی می توانید اسناد و مدارک خود را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ترجمه کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید . کافی است به سایت ساترا مراجعه کنید ، انواع اسناد و مدارک را که می توانید از طریق این دارالترجمه ی رسمی ترجمه کنید مشاهده کرده و سند مورد نظر را انتخاب کنید . در کمترین زمان ممکن پیک ساترا به صورت رایگان برای تحویل سند مورد نظر شما درب منزل شما خواهد بود . کافی است مدارک خود را به پیک ساترا تحویل دهید تا آن را به دفتر دارالترجمه رسمی ساترا برساند . اسناد و مدارک شما در این سازمان توسط مترجمان خبره ترجمه شده و شما می توانید مرحله به مرحله ترجمه ی مدارک خود را از طریق ایمیل شخصی و یا سایت ساترا دنبال کنید . همچنین در صورت نیاز اسناد و مدارک شما با مهر مترجم رسمی ساترا و تاییدیه دادگستری همراه خواهد بود . بعد از ترجمه ی اسناد مورد نظرتان می توانید آن را به صورت حضوری با مراجعه به دارالترجمه ی رسمی ساترا تحویل بگیرید . اما اگر این کار برای شما دشوار است ، راه حل دیگری نیز وجود دارد . پیک ساترا مجدادا به سمت شما آماده و اسناد و مدارک ترجمه شده را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل خواهد داد . با ساترا دیگر نگران دردسر ها و شلوغی های شعب دارالترجمه های رسمی در تجریش و یا سایر مناطق تهران نباشید چون در هر کجای این شهر که هستید می توانید کار ترجمه ی تمامی اسناد و مدارک خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید . ساترا دارالترجمه ی همراه شما خواهد بود .

بستن