دارالترجمه در شهرک غرب

ساترا اولین دارالترجمه رسمی آنلاین در ایران است که خدمات ترجمه رسمی به صورت فوری را بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می دهد.شما هرجای شهرک غرب باشید پیک ما به صورت رایگان مدارک شما رو تحویل می گیره کارهای ترجمه رو انجام می دیم و دوباره با پیک رایگان براتون ارسال می کنیم.

انتخاب سند

سند مورد نظر خود را مانند شناسنامه، دانشنامه و ریزنمرات از لیست اسناد انتخاب کنید. سپس، اطلاعات موردنیاز دارالترجمه مانند تعداد نسخه‌ها، اسپل اسامی و تاییدات درخواستی را وارد کنید.

تماس دارالترجمه با شما

در اسرع وقت از دارالترجمه با شما تماس گرفته می‌شود و پیک موتوری رایگان دارالترجمه در شهرک غرب جهت دریافت مدارک به سمت شما اعزام خواهد شد.

انجام و تحویل ترجمه رسمی

بعد از دریافت مدارک، شما را به صورت آنلاین از طریق پیامک ، ایمیل و سایت دارالترجمه در جریان پیشرفت پروژه می‌گذاریم و در زمان مقرر ترجمه های شما را تحویل می‌دهیم.

با ساترا امکانات بیشتری داشته باشید

برای ترجمه مدارک دانشگاهیم به این مرکز رجوع کردم. برخورد کارکنان مناسب بود. مدارک رو از شما تحویل می گیرند و در همون ابتدا بهتون زمان تحویل رو اعلام می کنند. قیمت ها بر طبق تعرفه است. در طول انجام کار شما از طریق ایمیل و یا پیامک در جریان پیشرفت کارتون قرار می گیرید. نسخه اولیه ترجمه برای شما ارسال میشه، تا چک کنید و در صورت وجود اشکال اصلاح بشه که در مورد کار من یک مورد اشکال جزیی وجود داشت، که از طریق لینک فراهم شده توسط ساترا اعلام شد و نهایتا توسط آنها برطرف شد. کلام آخر اینکه سرعت عمل خوبی دارند. من راضی هستم..
محمد طاهری
مشتری ساترا
من بسیار راضی بودم.به موقع مدارک رو تحویل میگیرن و به موقع تحویل می‌دهند. رفتارشون عالی و کارشون بسیار حرفه ای است.
هما اثنی عشری
مشتری ساترا
از نظر تعرفه با جاهای دیگه مقایسه نکردم. چون من به دلیل مشغله زیاد دنبال ترجمه رسمی آنلاین بودم در جستجوی گوگل با ساترا آشنا شدم و کاملاً هم راضی بودم. هم اظ نظر کیفیت هم از نظر راهنمایی و اخلاق پرسنل. پیک هم به موقع هم برای گرفتن مدارک اومد و هم برای تحویل مدارک. حتماً پیشنهاد میکنم.
آروین صارمی
مشتری ساترا

پیک فوری و رایگان دارالترجمه ساترا برای ارسال و دریافت مدارک در شهرک غرب آماده است!

سال ها است مراجعه به دارالترجمه رسمی برای ترجمه ی اسناد و مدارک دایر شده است تا افراد بتوانند به راحتی سندهای مورد نظر خود را به طور رسمی ترجمه کنند . شعب مختلف دارالترجمه های رسمی در سراسر تهران پراکنده هستند تا افراد بتوانند به نزدیک ترین شعبه ی محل سکونت خود مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن اسناد و مدارک خود را ترجمه کنند . به عنوان مثال در منطقه ی غرب تهران شاهد تعدادی دارالترجمه رسمی در شهرک غرب هستیم که پاسخگوی ترجمه ی اسناد و مدارک مردم آن منطقه هستند . همچنین نه تنها ساکنان شهرک غرب بلکه بسیاری از ساکنان غرب تهران نیز به شعب دارالترجمه شهرک غرب مراجعه کرده تا اسناد خود را ترجمه کنند . در نتیجه تمامی شعب دارالترجمه رسمی شهرک غرب و مناطق اطراف آن همه روزه شاهد حجم زیادی از افراد بوده که به دنبال ترجمه ی رسمی اسناد و مدارک خود هستند . با توجه به حجم زیاد مراجعه کنندگان احتمال این که ترجمه ی آن ها به موقع در زمان مقرر به دست آن ها نرسد زیاد خواهد بود . همچنین امکان دارد دارالترجمه های رسمی در شهرک غرب نتوانند پاسخگوی ترجمه ی مدارک این افراد به زبان مورد نظرشان باشد . با توجه به مشکلاتی که مراجعه ی حضوری به شعب دارالترجمه رسمی شهرک غرب و یا هر دارالترجمه ی رسمی در غرب تهران دارد بسیاری از این افراد به ویژه آن ها که برای دریافت مدارک ترجمه شده ی خود عجله دارند و یا زبان خاصی را برای ترجمه ی اسناد و مدارک خود مد نظر دارند ، به دنبال راه حلی برای پیشگیری از این مشکلات هستند . اما مسئله این است که آیا می توان بدون مراجعه ی حضوری به شعب دارالترجمه رسمی شهرک غرب و یا دارالترجمه های مناطق اطراف آن به راحتی اسناد و مدارک را به طور رسمی ترجمه کرد ؟

دارالترجمه ی رسمی ساترا تمام مشکلاتی را که مراجعه ی حضوری به دارالترجمه های رسمی می تواند داشته باشد از قبل پیش بینی کرده و آن ها را برای افراد حل کرده است . دارالترجمه ی رسمی ساترا یک دارالترجمه ی رسمی غیر حضوری است که می توانید از طریق آن در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اسناد و مدارک خود را ترجمه کنید . با مراجعه به سایت دارالترجمه ی رسمی ساترا مس توانید تمامی اسناد و مدارکی را که می توان از طریق این دارالترجمه ترجمه کرد را مشاهده کنید . یا انتخاب سند مورد نظر و ثبت درخواست سفارش می توانید بقیه کارهای ترجمه را به ساترا بسپارید . پیک ساترا بعد از ثبت سفارش برای تحویل مدارک درب منزل شما خواهد بود تا آن را به دارالترجمه ی رسمی ساترا بسپارد . از آن به بعد شما می توانید تمام مراحل ترجمه ی اسناد و مدارک خود را از طریق ایمیل شخصی ، سایت دارالترجمه ی ساترا و یا از طریق تماس با تیم پشتیبانی ساترا پیگیری نمایید . بعد از ترجمه ی سند مورد نظر شما ، مجددا پیک ساترا آن را در کمترین زمان ممکن به دست شما می رساند . برای اطلاعات بیشتر در مورد دارالترجمه ی غیر حضوری ساترا می توانید توضیحات بیشتر را در سایت ساترا بخوانید و یا با مشاوران ساترا تماس بگیرید .

بستن