دارالترجمه در تبریز

ساترا اولین دارالترجمه رسمی آنلاین در ایران است که خدمات ترجمه رسمی به صورت فوری را بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می دهد. شما هرجای تبریز باشید پیک ما به صورت رایگان مدارک شما رو تحویل می گیره کارهای ترجمه رو انجام می دیم و دوباره با پیک رایگان براتون ارسال می کنیم.

انتخاب سند

سند مورد نظر خود را مانند شناسنامه، دانشنامه و ریزنمرات از لیست اسناد انتخاب کنید. سپس، اطلاعات موردنیاز دارالترجمه مانند تعداد نسخه‌ها، اسپل اسامی و تاییدات درخواستی را وارد کنید.

تماس دارالترجمه با شما

در اسرع وقت از دارالترجمه با شما تماس گرفته می‌شود و برای ارسال مدارک شما را راهنمایی می کنه

انجام و تحویل ترجمه رسمی

بعد از دریافت مدارک، شما را به صورت آنلاین از طریق پیامک ، ایمیل و سایت دارالترجمه در جریان پیشرفت پروژه می‌گذاریم و در زمان مقرر ترجمه های شما را تحویل می‌دهیم.

با ساترا امکانات بیشتری داشته باشید

برای ترجمه مدارک دانشگاهیم به این مرکز رجوع کردم. برخورد کارکنان مناسب بود. مدارک رو از شما تحویل می گیرند و در همون ابتدا بهتون زمان تحویل رو اعلام می کنند. قیمت ها بر طبق تعرفه است. در طول انجام کار شما از طریق ایمیل و یا پیامک در جریان پیشرفت کارتون قرار می گیرید. نسخه اولیه ترجمه برای شما ارسال میشه، تا چک کنید و در صورت وجود اشکال اصلاح بشه که در مورد کار من یک مورد اشکال جزیی وجود داشت، که از طریق لینک فراهم شده توسط ساترا اعلام شد و نهایتا توسط آنها برطرف شد. کلام آخر اینکه سرعت عمل خوبی دارند. من راضی هستم..
محمد طاهری
مشتری ساترا
من بسیار راضی بودم.به موقع مدارک رو تحویل میگیرن و به موقع تحویل می‌دهند. رفتارشون عالی و کارشون بسیار حرفه ای است.
هما اثنی عشری
مشتری ساترا
از نظر تعرفه با جاهای دیگه مقایسه نکردم. چون من به دلیل مشغله زیاد دنبال ترجمه رسمی آنلاین بودم در جستجوی گوگل با ساترا آشنا شدم و کاملاً هم راضی بودم. هم اظ نظر کیفیت هم از نظر راهنمایی و اخلاق پرسنل. پیک هم به موقع هم برای گرفتن مدارک اومد و هم برای تحویل مدارک. حتماً پیشنهاد میکنم.
آروین صارمی
مشتری ساترا

پست فوری و رایگان دارالترجمه ساترا برای ارسال و دریافت مدارک در تبریز آماده است!

همانطور که می‌دانید، از سالیان دراز، زبان یکی از مهم‌ترین ابزار ارتباط بین افراد مختلف در سراسر دنیا بوده است و امروزه با گسترش و پیشرفت سبک زندگی، اهمیت بیش‌تری نیز پیدا کرده است. این روزها با توجه به گسترش نیازها و ایجاد ارتباط بین افراد در کشورها با زبان‌های مختلف، مبحث ترجمه اهمیت بسیاری زیادی یافته است. در برخی موارد افراد با مشاغل گوناگون، به ترجمه اسناد و مدارک رسمی نیاز پیدا می‌کنند تا بتوانند کارهای رسمی و اداری خود را به سر انجام برسانند، و گاهی نیز افراد مختلف برای استفاده از منابع علمی و آموزشی مختلف به ترجمه متون مختلف نیازمند می شوند.

دارالترجمه (Translation Office) یا دفتر ترجمه رسمی، سازمان یا موسسه ای است که وظیفه آن ترجمه متون مختلف از یک زبان به زبانی دیگر است. به طور معمول مترجمان در دارالترجمه‌ها،  دوره‌های آموزشی مختلفی می‌گذارنند تا بتوانند با روش‌ها و مهارت‌های نوین ترجمه آشنا شوند. در این موسسات به مترجمان آموزش‌های لازم داده می‌شود، تا با بخش‌های مختلف مهارت ترجمه از زبان‌های مختلف مبدا و مقصد آشنا شده و قادر باشند ترجمه‌های با کیفیت بالا را در اختیار مخاطبین قرار دهند. امروزه، با توجه به پیشرفت فناوری، ترجمه‌ها هم به صورت تحویل در محل و هم به صورت آنلاین به دست مخاطبین و مشتریان می‌رسند و این امر باعث سهولت کار برای افراد مختلف شده است.

 می‌خواهیم یک خبر خوب به شما بدهیم. اگر شما ساکن شهر تبریز هستید و احیانا مراجعه حضوری به دارالترجمه‌ها برایتان دشوار است، دارالترجمه تبریز برای ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی و اسناد و مدارک شما همیشه آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. دارالترجمه تبریز، از جمله معتبرترین دارالترجمه‌های کشور بوده که خدمات مختلف ترجمه متون را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می توانید ترجمه متون رسمی مثل اسناد و مدارک و یا ترجمه متون غیر رسمی مانند ترجمه شفاهی، متن سخنرانی، متن تبلیغی کنفرانس، ترجمه فیلم، مقالات علمی و غیره را  با خیالی آسوده به دارالترجمه تبریز بسپارید.  اگر شما نیازمند ترجمه مدارک مربوط به امور دانشجویی همانند مدرک تحصیلی، مدارک لازم جهت مهاجرت تحصیلی، ترجمه مدارک دانشگاهی به منظور معادل‌سازی، مقالات علمی و کتب مختلف، ترجمه قراردادهای کاری بین‌المللی و سندهای مربوط به اجاره و خرید و فروش، ترجمه متون عمومی و تخصصی برای کسب و کارها و سایر موارد هستید، دارالترجمه تبریز، متون مختلف شما را به بهترین شکل، با بالاترین کیفیت و به هر زبان که بخواهید برای شما ترجمه می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن، به دستتان می‌رساند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در مورد دارالترجمه تبریز کسب کنید، این دارالترجمه یک فضای رسمی و قابل اعتماد است که تمامی نقاط شهر تبریز را تحت پوشش خود قراری می دهد. در صورتی که نیاز به هر گونه ترجمه و از هر زبانی به زبان دیگر دارید،  میتوانید با ثبت سفارش خود در سایت دارالترجمه تبریز به صورت آنلاین، اسناد، مدارک و متون مختلف خود را به هر زبانی که می خواهید در حداقل زمان و با کیفیت بسیار بالا به صورت رسمی تحویل بگیرید. پس بدون نگرانی از کیفیت و زمان، ترجمه‌ متون خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

بستن