دارالترجمه در اکباتان

ساترا اولین دارالترجمه رسمی آنلاین در ایران است که خدمات ترجمه رسمی به صورت فوری را بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می دهد.شما هرجای اکباتان باشید پیک ما به صورت رایگان مدارک شما رو تحویل می گیره کارهای ترجمه رو انجام می دیم و دوباره با پیک رایگان براتون ارسال می کنیم.

انتخاب سند

سند مورد نظر خود را مانند شناسنامه، دانشنامه و ریزنمرات از لیست اسناد انتخاب کنید. سپس، اطلاعات موردنیاز دارالترجمه مانند تعداد نسخه‌ها، اسپل اسامی و تاییدات درخواستی را وارد کنید.

تماس دارالترجمه با شما

در اسرع وقت از دارالترجمه با شما تماس گرفته می‌شود و پیک موتوری رایگان دارالترجمه دراکباتان جهت دریافت مدارک به سمت شما اعزام خواهد شد.

انجام و تحویل ترجمه رسمی

بعد از دریافت مدارک، شما را به صورت آنلاین از طریق پیامک ، ایمیل و سایت دارالترجمه در جریان پیشرفت پروژه می‌گذاریم و در زمان مقرر ترجمه های شما را تحویل می‌دهیم.

با ساترا امکانات بیشتری داشته باشید

برای ترجمه مدارک دانشگاهیم به این مرکز رجوع کردم. برخورد کارکنان مناسب بود. مدارک رو از شما تحویل می گیرند و در همون ابتدا بهتون زمان تحویل رو اعلام می کنند. قیمت ها بر طبق تعرفه است. در طول انجام کار شما از طریق ایمیل و یا پیامک در جریان پیشرفت کارتون قرار می گیرید. نسخه اولیه ترجمه برای شما ارسال میشه، تا چک کنید و در صورت وجود اشکال اصلاح بشه که در مورد کار من یک مورد اشکال جزیی وجود داشت، که از طریق لینک فراهم شده توسط ساترا اعلام شد و نهایتا توسط آنها برطرف شد. کلام آخر اینکه سرعت عمل خوبی دارند. من راضی هستم..
محمد طاهری
مشتری ساترا
من بسیار راضی بودم.به موقع مدارک رو تحویل میگیرن و به موقع تحویل می‌دهند. رفتارشون عالی و کارشون بسیار حرفه ای است.
هما اثنی عشری
مشتری ساترا
از نظر تعرفه با جاهای دیگه مقایسه نکردم. چون من به دلیل مشغله زیاد دنبال ترجمه رسمی آنلاین بودم در جستجوی گوگل با ساترا آشنا شدم و کاملاً هم راضی بودم. هم اظ نظر کیفیت هم از نظر راهنمایی و اخلاق پرسنل. پیک هم به موقع هم برای گرفتن مدارک اومد و هم برای تحویل مدارک. حتماً پیشنهاد میکنم.
آروین صارمی
مشتری ساترا

پیک فوری و رایگان دارالترجمه ساترا برای ارسال و دریافت مدارک در اکباتان آماده است!

اگر به دنبال ترجمه ی رسمی اسناد و مدارک خود هستید ، باید به یکی از شعب دارالترجمه رسمی در تهران مراجعه کنید . امروزه اغلب مناطق تهران در شرق ، غرب ، شمال و جنوب حداقل یک دارالترجمه ی رسمی دارد تا مردم همان مناطق بتوانند به نزدیک ترین شعبه مراجعه کرده و اسناد و مدارک خود را ترجمه کنند . حتی شهرک های بزرگ هم با دارا بودن دارالترجمه ی رسمی این کار را برای مردم آسان کرده اند . به عنوان مثال چند دارالترجمه رسمی شهرک اکباتان باعث شده تا ساکنان این شهرک نیز به دارالترجمه دسترسی داشته باشند و بتوانند به راحتی اسناد و مدارک خود را ترجمه کنند . البته تعداد دارالترجمه رسمی در اکباتان محدود است و به همین دلیل اغلب مراکز دارالترجمه در شهرک اکباتان پر از اسناد و مدارک برای ترجمه است . در نتیجه امکان دارد ترجمه ی آن ها زمان زیادی می برد . همچنین امکان دارد تعداد مراجعه کنندگان به شعب دارالترجمه رسمی در اکباتان آنقدر زیاد باشد که مجبور باشند زمان زیادی را صرف مراجعه به این مراکز بکنند . اما راه حل چیست ؟ چطور می توان بدون مواجهه با این مشکلات و به آسان ترین روش اسناد و مدارک را به صورت رسمی ترجمه کرد ؟

پاسخ شما دست ما است . حتما نام دارالترجمه ی ساترا را شنیده اید و یا به سایت آن مراجعه کرده اید . ساترا دارالترجمه رسمی غیر حضوری است که می توانید بدون مراجعه ی حضوری به این سازمان ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن اسناد و مدارک خود را ترجمه کنید . اما شاید برای شما هم سوال باشد که چطور می توان به این سادگی کار ترجمه رسمی را انجام داد ؟ کافی است به سایت دارالترجمه ی رسمی ساترا مراجعه کنید و تمام اسناد و مدارکی را که در این مرکز می توان ترجمه کرد مشاهده کنید ، سند مورد نظر را انتخاب کرده و با اتمام فرایند آن منتظر پیک ساترا باشید . در کمترین زمان ممکن پیک ساترا به صورت رایگاه درب منزل شما مراجعه کرده و مدارکی را که می خواهید ترجمه کنید از شما تحویل می گیرد و به ساترا می رساند . مترجمان با تجربه ی ساترا در کمترین زمان ممکن مدارک شما را به هر زبانی که بخواهید ترجمه کرده و در کمترین زمان ممکن آن را به شما تحویل می دهند . همچنین در صورت نیاز ترجمه ی شما می تواند علاوه بر مهر مترجم رسمی ساترا با تاییدیه ی دادگستری نیز همراه باشد . شما می توانید تمام مراحل ترجمه ی مدارک خود را از طریق ایمیل شخصی ، مراجعه به سایت دارالترجمه رسمی ساترا و یا تماس تلفنی با کارشناسان ساتذا پیگیری کنید . شما برای تحویل اسناد و مدارک ترجمه شده هم می توانید به مرکز دارالترجمه ی رسمی ساترا واقع در میدلن ولیعصر به صورت حضوری مراجعه کنید و یا اگر از این مرکز دور هستید مجددا درخواست پیک نمایید تا اسناد و مدارک ترجمه شده را درب منزل به شما تحویل دهد . با توجه به ویژگی های دارالترجمه رسمی ساترا فرقی نمی کند به دنبال دارالترجمه در اکباتان باشید یا جایی دیگر . می توانید با ساترا شعب دارالترجمه رسمی شهرک اکباتان را با خود به خانه بیاورید و بدون این که از خانه خارج شوید به ساده ترین شکل ممکن هر مدرکی را که بخواهید به زبان های مختلف ترجمه کنید .  با ساترا می توانید از شلوغی ها و حجم زیاد ترجمه ها در دارالترجمه ها از جمله دارالترجمه ی رسمی در شهرک اکباتان عبور کنید و بدون هیچ گونه مشکلی در کمترین زمان ممکن آن ها را ترجمه کنید . ساترا دارالترجمه ی رسمی همراه شما خواهد بود .

بستن